KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16406155
nr 1640 6155
Torsten Renqvist
(1924-2007), Sverige
Etsning, "Siluetten, Skymning". Signerad, numrerad 30/65, daterad -64. Bildmått: 24,5x32 cm, yttermått inklusive ram: 40x45 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 september 2024
kl 20:52:01
2/9 19:40:38
Torsten Renqvist
Läs mer om Torsten Renqvist